Asociatia Romana de Mediu
member of


Atestare experti de mediu


Catalog electronic al expertilor si companiilor de mediu


Centru regional Muntenia - Membri

1 Abalaru Andreea Cristina Stratos Management SRL Gostinu
2 ABDULAMIT, Altan Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti / Ministerul Mediului Bucuresti
3 Adrian Arvunescu AJS Arges Pitesti
4 ADRIANA RAGALIE NEW ENVIRO MANAGEMENT SRL CONSTANTA
5 ALEXANDRA ȚIGĂNILĂ GLOBAL INNOVATION SOLUTION SRL BUCUREȘTI
6 Alexandru Balint ENVIROLAND SRL Bucuresti
7 Anca Burghelea KVB Consulting&Engineering Bucuresti
8 Andreea Popescu Stratos Management SRL Bucuresti
9 Anghel-Person Eugen RADET Bucuresti Sinesti, jud Ialomita
10 Anghel-Person Ileana CJ Ilfov Bucuresti
11 Anghelus Iulian Consiliul Judetean Ilfov Bucuresti
12 ARSENE SIMONA-STANICA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA-ELABORATOR DOCUMENTATII DE MEDIU BUZAU
13 AURELIAN RADULESCU ROCK STAR SERVICE SRL TARGOVISTE
14 Babis Claudiu Universitatea Politehnica din Bucuresti Comuna Berceni, Judet Ilfov
15 BADEA Gabriela PFA Tulcea
16 BADEA GHEORGHE SC ECO GREEN CONSULTING SRL Tulcea
17 BAGAIANU Gabriela Mirela Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
18 Balaceanu Cristina Mihaela INCDPM Bucuresti
19 Balas Laura ROMSTAL IMEX S.R.L. Bucuresti
20 BANU FLORINA STEFANIA SC ALMA WATER PROIECT SRL Buzau
21 BARBU Sulfina Camera Deputatilor Bucuresti
22 Barbulescu, Andronela S.C. CONPET S.A.PLOIESTI Ploiesti
23 BSCEANU Elena Camelia PFA Bucuresti
24 BERCANU Maria APM GORJ Tg-Jiu
25 BICA Ioan Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Bucuresti
26 Blidaru Carmen SC DUCTIL STEEL SA Buzau
27 BOBEI VASILE Complexul Energetic Oltenia S.A. Targu Jiu
28 BODESCU FLORIAN UNIVERSITATEA DIN BUCURESTI BUCURESTI
29 Bordei Cristina Ramboll South East Europe Romania SRL Bucuresti
30 Bostina Adina Buzau
31 Botos Loredana-Sanda Metroul SA Bucuresti
32 Bradu Cristina ANPM Bucuresti
33 Brinzea Dragos Eugen SC AMBITUM CEVRE CONSULT SRL Buzau
34 Bumbac Costel INCD-ECOIND Bucuresti
35 Butufei Mihaela ANANP - Serviciul Teritorial Dâmbovița Târgoviște
36 Buturuga Andreea S.C. AUDITECO GES S.R.L. Popesti Leordeni
37 CAȚĂ CORINA MARIA ECO SIMPLEX NOVA SRL BUCUREȘTI SECTOR 6
38 Calatoiu, Zoita PFA Calatoiu Zoita Constanta
39 Caldararu Aurelia SC Ecocert Bucuresti
40 Calin Andra S.C. AGROFOOD CONSULTING S.R.L. Bucuresti
41 Caplescu Victor Ada ENviro Asist SRL Bucuresti
42 Catalin Frusescu IKEN Construct Management SRL Popesti Leordeni
43 CATI ALBU ATIC ECO PROJECT BUCOV
44 Catrinoiu Doina pensionar Ploiesti
45 CAZACIOC Andreea Consus Romania Bucuresti
46 Cernea Manoiu Otilia Mirela Primaria Videle Videle
47 Cetean Valentina-Maria Terra Time srl Bucuresti, Sector 6
48 CHIRILA GABRIELA S.C. ECOSAFE CONSULTING S.R.L. Ploiesti
49 Cioceanu Marian Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
50 CIUGUDEAN Toma RM CONECT SRL Mogosoaia
51 CLAUDIA TOMESCU INSTITUTUL DE STUDII SI PROIECTARI ENERGETICE SA Bucuresti
52 Coltoiu Georgeta Spitalul Clinic Coltea Bucuresti
53 Constanta Negoita Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Ecologie Industriala - ECOIND Bucuresti
54 Constantin Mihai-Valentin SC Auditeco GES SRL Bucuresti
55 Cristian Vilcu SC EXPERT PROIECT 2002 Bucuresti
56 Cugut Artur CUGUT ARTUR PFA Constanta
57 CUZELI ION ADI ECOMANAGEMENT SALUBRIS CALARASI
58 ȘTEFĂNESCU MIHAELA ADRIANA SC BAICONS IMPEX SRL BUCUREȘTI
59 Daniel Manole SC ENVIRECO SOLUTIONS SRL Boldesti Scaeni, jud. Prahova
60 David Nicoleta David Nicoleta EcoManagement PFA Ploiesti
61 de Lange, Paul Helden
62 Degeratu Iulia Ministerul Mediului si Padurilor Bucuresti
63 Diaconu Gheorghita KPMG Advisory SRL Bucuresti
64 Dicu Constantin-Catalin S.C. PROSILVA GEOTOP S.R.L. Pitesti
65 Diditel Dan-Adrian MAXAM Romania Bucuresti
66 DIN ANA DIN ANA PFA/ BIO-MEDICA INTERNATIONAL SRL BUCURESTI
67 dine mihai remus rm conect srl mogosoaia
68 Dinu Adrian Eugen Primaria Sihlea Ramnicu Sarat
69 Done Georgiana S.C. BAICONS IMPEX S.R.L. Bucuresti
70 Dorin Nitu SC Drumuri si Poduri SA Calarasi Slobozia
71 DORNEAN Radu ECEROM Grup Bucuresti
72 DUDUMAN Stefan-Gabriel Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
73 Duminica Ionut Scoala Gimnaziala Nr 1 Chitila Chitila
74 DUMITRESCU Andreea Madalina Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
75 ELENA VLAD IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Voluntari
76 Elena Vlad IRIDEX GROUP PLASTIC VOLUNTARI
77 ENE GEORGIANA STRATOS MANAGEMENT BUCURESTI
78 Ene Madalina Romair Consulting Bucuresti
79 FEODOROV VALENTIN SC IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Voluntari
80 Filimon Laura Blizzard Design Bucuresti
81 FLOREA GABRIAN PFA Bucuresti
82 Florina Mirescu Artelia Romania srl Bucuresti
83 FRATILA ION Sediu Piata Victoriei Bucuresti
84 Fulger Lucian Monsanto Europe SA/NV Turceni
85 Gabriela Stanciu BLUMENFIELD SRL CONSTANTA
86 GATU VALERIA NICOLETA Transproiect 2001 S.A Bucuresti
87 Geamana Iuliana Adriana SC CONSILIER CONSTRUCT SRL MEMBER OF POYRY GROUP Bucuresti
88 Gheorghias Raluca Marina STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti
89 GHERHES Ioan Baia Mare
90 Ghetu Alexandru-Maximilian Institutul de Studii si Proiectari Cai Ferate Rm.Valcea
91 Ghiauru Laurentiu Agentia pentru Protectia Mediului Ialomita Slobozia, judet Ialomita
92 Grecu Ioana SC DEKONTA SRL sat Strejnicu, Com. Tg. Vechi
93 GRIGORE Dumitru-Florian Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
94 GRIGORE SIMONA CRISTINA PRIMARIA MUNICIPIULUI PITESTI Costesti
95 GRIGORE SIMONA CRISTINA PRIMARIA MUNICIPIULUI PITESTI Costesti
96 GRUIANU GEORGIANA SC CONSITRANS SRL Bucuresti
97 HARANACIU DANIELA Bucuresti
98 Horaicu Corneliu Universitatea"Al.I.Cuza" Iasi
99 IANUS Liviu CCAT Bucuresti
100 Ianu Rodica - Elena Agenia Naional pentru Protecia Mediului Bucureti
101 Ioja Cristian Universitatea din Bucuresti Bucuresti
102 Ion Magdalena Emerica Sc OVO DESIGN SRL Bucuresti
103 IONESCU ANDREEA SC ECO CONSULTING SRL CORBEANCA
104 IONESCU Constantin Cicerone SC AUDITECO GES SRL Bucuresti
105 Ionescu Marcel Ion Liviu S.C. Eco Consulting SRL Corbeanca, judetul Ilfov
106 Ionescu Silvian Mogosoaia
107 IONESCU-HOMORICEANU Serban S.C. LABORATOARELE TONNIE S.r.l. Ploiesti
108 Ioni Irina-Liliana ARPM Bacu Bacu
109 Ionut Duminica SC ABD NET PRODUCTION SRL Chitila, Ilfov
110 iordachescu marius dan ioan Petrocraft tehnologies Ploiesti
111 Iosif Mihai S.C. AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
112 Irimescu Sabina ANPM Bucuresti
113 ISPAS Mariana Mihaela TAHAL Sinaia
114 Istrate Petre SC EXPUR SA SLOBOZIA
115 Iulia Damian Administratia Nationala "Apele Romane" Bacau
116 Iulian POSTOLACHE IMPULS MEDLEX 2000 S.R.L. CONSTANTA
117 IULIANA CRISTINA GRIGORESCU Consiliul Judetean Ilfov Bucuresti
118 Jianu Loreley-Dana Univ. "Ovidius" Constanta Constanta
119 Kim Lidia INCD-ECOIND Bucharest
120 Kovacs Marius Emilian INSTITUTUL NAIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIER I PROTECIE ANTIEXPLOZIV - INSEMEX PETROANI Petrosani
121 Krancevik Valentin Let's Do It, Romania! Bucuresti
122 LASZLO Cecilia-Eva Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
123 Lorincz Florentina STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti
124 Lungu Mădălina S.C. AUDITECO GES S.R.L. Bucuresti
125 LUPU GABRIELA SC WELDING EXPERT SRL Buzău
126 MANESCU MIRCEA SC ECOTERRA ING SRL Baia Mare Baia Mare
127 MANESCU SANDA SC ECOTERRA ING SRL Baia Mare
128 Maniți Virgil ELHAZ CONSULT SRL TÂRGOVIȘTE
129 Manu Minodora Institutul de Biologie Bucuresti, Academia Romana Cimpina
130 MARACINEANU GELU AGAFIEL Bucuresti
131 Marin Ciungu S.C. APOMAR CONSULTING 2005 SRL Pitesti
132 MARINACHE AUREL HEXON ENGINEERING SRL CAMPINA
133 Marius Nistorescu EPC Consultanta de mediu SRL Bucuresti
134 MARUNTU, Cristina Bucuresti
135 MICHNEA Angela Mariana Agentia pentru Protectia Mediului Maramures-pana in 2015 Baia Mare
136 MICU DRAGOS Administratia Bazinala de Apa Dobrogea - Litoral Constanta
137 Micu Elena APM Tulcea Tulcea
138 Micu Iuliana Conpet S.A. I.L.Caragiale
139 MIHAILOVICI Jorj Madalin S.C. Veolia Apa Servicii / Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti - Facultatea de Hidrotehnica - Catedra de Constructii Hidrotehnice Bucuresti
140 Mocanu Laurentiu ECOGEOMEDIA Consulting S.R.L. Bucuresti
141 MOCANU Patricia Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti Bucuresti
142 Modrogan Cristina Universitatea Politehnica din Bucuresti Bucharest
143 Moiș-Stoica Petru Primăria Sighetu-Marmației Sighetu Marmației
144 Moroianu Valentina Luminita cotidianul ZIUA Bucuresti
145 MURASAN IULIANA S.C. Ecosafe Consulting S.R.L. Ploiesti
146 Negoita Daniela Rockwool Romania Ploiesti
147 Neniu Cosmin Marian S.C. AUDITECO GES S.R.L. București
148 Nica Adrian SGA Calarasi Calarasi
149 Niculcea Mariana APM Teleorman Rosiorii de Vede
150 Nita Mihai Razvan Universitatea din Bucuresti Bucuresti
151 Oaca Ionica Cummins Generator Technologies Romania Caracal
152 Oana Buhan-Ionescu SC AUDITECO GES SRL Bucuresti
153 Oancea Marilena SC ADIMAR ECO MEDIU SRL Valea Rimnicului ,jud Buzau
154 OLARU VIRGIL S.C. IPA S.A Bucuresti
155 Onete, Marilena Institutul de Biologie București București
156 Oprea Veronica Marieta OMV Petrom Craiova
157 Oprescu Daiana Madalina Constanta
158 Peres Cosmina Octavia Trustul de Cladiri Metropolitane Bucuresti S.A. Bucuresti
159 Pință Alexandru PF Expert Mediu Pinta Alexandru Bucuresti
160 PINTILIE Mihai ANPM - Agentia Nationala pentru Protectia mediului Bucuresti
161 Pintilie Vasile Asociatia Vranceaqua Focsani
162 Popa Dana Catalina Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti Bucuresti
163 POPA Irina Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucureti
164 POPESCU Delia Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
165 Popescu Mircea SC ENVISTRUCT CONSULT SRL bucuresti
166 Postelnicescu Marius Dorel SC.FEBOS SRL Pitesti
167 POSTOLACHE IULIAN S.C. MEDLEX ECO CONSULT S.R.L. CONSTANTA
168 Purcoi Daniela Bucuresti
169 RAGALIE ADRIANA RAGALIE ADRIANA - PERSOANA FIZICA AUTORIZATA CONSTANTA
170 Rautu, Tudor-Andrei Euro-Business Development srl Otopeni (IF)
171 Relu Adam Administratia Romana "Apele Romane" Moinesti
172 ROADEVIN NICOLETA Agentia pentru Protectia Mediului Braila BRAILA
173 Robu Andreea - Nicoleta S.C. AUDITECO GES S.R.L. București
174 ROJANSCHI Vladimir Universitatea Ecologica din Bucuresti Bucuresti
175 ROLEA MARIA SIMINA STRATOS MANAGEMENT Campulung
176 Romaniuc Corina - Georgiana CEPROHART S.A. Brăila Brăila
177 Romila Andrei ADI Ecomanagement Salubris Calarasi
178 Rotaru Maricica GLOBAL INNOVATION SOLUTION Judetul Vrancea
179 Roxana Gheorghe F&R WORLDWIDE SRL BUCURESTI
180 Roxana Ion GREEN PLAST SOLUTIONS SRL Glina, Judetul Ilfov
181 Rusescu Ana-Maria Sc Impuls Medlex 2000 SRL Constanta
182 SANDA MANESCU ECOTERRA ING SRL Baia Mare
183 Sandu Elena-Anisoara Stratos Management SRL Bucuresti
184 SAVA DACIANA Universitatea Ovidius Constanta CONSTANTA
185 SERBAN I GHEORGHE Agentia pentr Protectia Mediului Alexandria
186 Serban Rodica AMEC Earth & Environmental SRL Bucuresti
187 Serban-Voinea Florentina Raluca RALUCA SERBAN ENVIRONMENTAL CONSULTANCY SRL BUCURESTI
188 Sicoe Corneliu SC GALLINA SRL Bucuresti
189 Siminiceanu Gabriel Nicolae APM Covasna Covasna
190 Simona, Anghel STRATOS MANAGEMENT SRL Bucuresti, Sector 3
191 OAV Ciprian-Ctlin Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
192 Staicu Oana Teodora Ecogreen Construct SRL Sector 3,Bucuresti
193 Stan Anca Cristina E & A CONSULTANT SRL Bucuresti
194 STAN Razvan Bucuresti
195 STNCIULESCU Mariana Olimpia Universitatea Ecologica Bucuresti Bucuresti
196 STATE IRINA GISAR CONSULTING SRL BUCURESTI
197 Stefania Chiriac AMEC Earth & Environmental S.R.L. Bucuresti
198 Stefania Chiriac AMEC Earth & Environmental SRL Bucuresti
199 STELEA CODRUTA MIHAELA APM VALCEA RM VALCEA
200 Stelian Stanescu S.C. Mundus Viridis S.R.L. Bucuresti
201 Stoica Lavinia SC CONSUS ROMANIA SA bucuresti
202 TEVI Anca Institutul National de Administratie Bucuresti
203 TEVI Giuliano Universitatea Ecologica din Bucuresti, Facultatea de Ecologie si Protectia Mediului Bucuresti
204 Tiplic Alin KPMG Romania Targoviste
205 Tofan, Lucica Universitatea Ovidius Constanta Constanta
206 TOMESCU Claudia Eudora SC ISPE Proiectare si Consultanta SC Bucuresti
207 Trofim Corina TROFIM CORINA PFA Tulcea
208 TUDOR Nicolae Florin Consilier Construct Bucuresti
209 UDROIU Manuela Agentia Nationala pentru Protectia Mediului Bucuresti
210 VAIA EMANUEL Nu Bucuresti
211 Valentin Dragomir Cabinet Expert de Mediu - www.managerdemediu.ro Bucuresti
212 Vardianu Adrian Baicons Impex SRL Bucuresti
213 Varga Lucia Ana Consiliu Judetean Ilfov Oradea
214 VIDA CARMEN SILVIA SC VIDA TM SRL Satu Mare
215 VIGHECI FLORINA MONICA ECO SIMPLEX NOVA SRL Bucuresti
216 VIRSTA Ana Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara Bucuresti
217 Vlad Elena SC IRIDEX GROUP CONSTRUCTII SRL Bucuresti
218 VOINEA GEORGIANA GEOFFAN EXPERT CONSULT SRL BUCURESTI
219 Voinea Monica Artelia Roamania SRL Bucuresti
220 Zaharcu Elena TECHE CONSTRUCT SOLUTIONS SRL BUCURESTI
221 Zamfirescu Luminita SC Rompetrol Rafinare SA CONSTANTA
222 Zazu Mariana SUBSEA RESEARCH Bucuresti