ASOCIATIA ROMANA DE MEDIU

Asociatie de utilitate publica declarata prin HG 447 din 21 Iunie 2018
Certificat ISO14001
no.205340/A/0001/UK/Ro
member of

Centru regional Transilvania

Conducere
Presedinte
prof. univ. dr. ing. Calin Baciu

Vicepresedinte
dna Mihaela Beu

Secretar
dna Alexandra Cozma Colcer

Membri
prof. univ. dr. ing. Alexandru Ozunu
dl Horea Avram
dl. Marin Senila
Membri
1 Ajtai Nicolae Universitatea Babes-Bolyai Cluj-Napoca
2 Alexandru Hosu SC GeoPLus Services SRL Gilau, Str. Braniste 99D, Jud. Cluj
3 Alexandru VARGA SPEEH Hidroelectrica Oradea
4 ARGHISAN REBECA CONSULTANT INDEPENDENT oradea
5 Arghisan Sebastian Viorel CONSULTANT INDEPENDENT Oradea
6 Avram Horea Total Business Land Deva
7 Baciu Calin Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
8 BACIU DORINA Universitatea de nord Baia Mare Baia Mare
9 Baciu Rodica Letitia - PFA PFA Fagaras
10 BELES Daniela Loredana Holcim Europa de Est Oradea
11 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
12 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
13 Birta Ioana INCDS "Marin Dracea" Statiunea Brasov Brasov
14 Boamfă Ioana-Maria Biolog Cluj-Napoca
15 BOCA GABRIELA Trgu Mure
16 Bocan Camelia PFA Gherla
17 Borbei Florin Valentin S.C. Geosearch S.R.L. Baia Mare
18 Breb Mariana Georgiana PADOPOTERA SRL Oradea
19 Brejea Radu Petru Universitatea din Oradea, Facultatea de Protecția Mediului Oradea
20 BUTA-LAGER Aurora Elvira KVB Economic Filiala Cluj Napoca SRL Cluj Napoca
21 Calapod Adriana Melania Agenția pentru Protecția Mediului Bihor Oradea
22 Calapod Flavius Marian SC Probeton SRL Oradea
23 Camelia MADEAR ECO-ROCCA Engineering Petrosani
24 Cazan Gabriela Union Co SRL Cluj-Napoca
25 Cazan Gabriela CZN CONSULTING Cluj-Napoca
26 Cecilia ROMAN INCDO-INOE 2000, Filiala ICIA Cluj-Napoca Cluj-Napoca
27 CENGHER CALIN BOGDAN Deva, HD
28 Cergă Viorica Nicoleta Sibiu
29 Chis Vlad S.C. Sustainable Development EcoSolutions S.R.L. Zalau
30 Ciolea Daniela Ionela Universitatea din Petrosani Petrosani
31 Corches Mihai Teopent Sistemul de Gospodarire a Apelor Alba Alba Iulia
32 CORNELIA COCIUBA ISO - EUROCONSULTING ALESD, BIHOR
33 CORPADE Ana-Maria Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
34 CORPADE Ciprian Petru Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
35 CORPODEAN Cristina KVB ECONOMIC FILIALA CLUJ Cluj-Napoca
36 COSARA GHEORGHE VIOREL S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
37 COTET CRISTIN IOAN SC Domaso Construct S.R.L. Baia Mare
38 Cozma Colcer Alexandra Facultatea de Stiinta si Ingineria Mediului Cluj-Napoca
39 Cristea Ileana consultant independent Oradea
40 Cristina Rus Green Partners SRL Cluj-Napoca
41 Daniela Serban Serban si Asociatii SRL Cluj-Napoca
42 Diniș Diana Eva Diniș Diana Eva Persoană Fizică Autorizată Deva, Județul Hunedoara
43 Dobre Nicoleta Alina S.C. Geosearch S.R.L. Schitu Golesti
44 Dragan Daniela Raluca SC Ecology View SRL Floresti
45 Dragomir Mioara ARPM Sibiu Sibiu
46 Drasovean, Anghel Emanoil SC Gepgraphica-Transilvania SRL Comuna Ighiu
47 DRULE LIANA MIRELA Baia Mare
48 DUMITRU FLORIAN CEPRONEF SA Baia Mare
49 DUNCA EMILIA Universitatea din Petrosani Petrosani, jud. Hunedoara
50 Dunca Filip Universitatea din Petrosani Petrosani, Hunedoara
51 Egri Adrian Absolute Electrotechnics Sistem SRL Deva
52 Emese Forro Zold FORRO ZOLD EMESE INTREPRINDERE INDIVIDUALA Miercurea Ciuc
53 Eugen Gurzau Centrul de Medu si Sanatate si Facultatea de Stiinta Mediului, Univ. Babes Bolyai Cluj Cluj-Napoca
54 Fazacas George Ionut Razvan Garda Nationala de Mediu Zalau
55 FLORIAN DUMITRU CEPRONEF SA BAIA MARE
56 FULOP ALEXANDRINA Universitatea de Nord Baia Mare Baia Mare
57 Gabriela Suciu MINESA-INSTITUTUL DE CERCETRI I PROIECTRI MINIERE SA CLUJ NAPOCA Cluj-Napoca
58 Gelu MADEAR ECO-ROCCA Engineering SRL Petrosani
59 GHERGHELEȘ CARMEN GEORGETA UNIVERSITATEA DIN ORADEA Oradea
60 Grec Aurica Agentia pentru Protectia Mediului Salaj Zalau
61 Gurzau Anca Elena Centrul de Mediu si Sanatate Cluj-Napoca
62 Gyori Ana Maria SC MEDANA COMPANY SRL SATU MARE
63 HEBEL ECATERINA S.C. APA SERV VALEA JIULUI S.A. PETROŞANI Petroşani
64 Hoble Calin Radu Hidroelectrica Alesd
65 Hodor Calin SC Wildlife Management Consulting SRL Hunedoara
66 Iancu, Alina-Maria SC TOTAL TOPO PROIECT SRL Sebeș
67 ILEA PETRU Universitatea Babes Bolyai Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica Cluj-Napoca
68 Ilie Ciprian Oltenița
69 Lazar Maria Universitatea din Petrosani Petrila
70 Leszai Istvan-Laszlo SC Naturalnet SRL, Societatea Ornitologica Romana Cluj-Napoca
71 Liana Nicoleta MIHUT Unitatea de Suport pentru Integrare Cluj-Napoca
72 Lucaci Dora - Elena INCDS "Marin Dracea" Statiunea Brasov Brasov
73 MAGHEAR Isaia PFA Cluj-Napoca
74 Mahalean Elena SC Sortilemn SA Gherla
75 Marica, Elena Geographica Transilvania S.R.L Telna
76 Markos Ana Olga UPET Petrosani CNME Petrosani
77 Markos Anca Ofelia Universitatea din Petrosani Cluj Napoca
78 Miclausu Camelia ECO TERRA Sibiu Sibiu
79 MIHAIESCU CECILIA TANIA USAMV CLUJ CLUJ-NAPOCA
80 Mihuț Liana Nicoleta Sat Bădeni, Comuna Moldovenești
81 Milin Vlad Ștefan Cluj-Napoca
82 Mintas Olimpia ACORMED ORADEA
83 Mintas Olimpia Smaranda Acormed/Universitatea din Oradea Oradea
84 Mircea Chintoanu INCDO-INOE2000, Filiala Institutul de Cercetari pentru Instrumentatie Analitica Cluj-Napoca
85 Mircia Bizo Romaltyn Mining Baia Mare
86 Mitrea Mihai Chimgrup SRL Cluj-Napoca
87 Moldoveanu Gascu Carmen Moldoveanu Gascu Carmen PFA Ozun, jud Covasna
88 Muntean Iulia Geographica Transilvania SRL Alba Iulia
89 Muntean Liviu Universitatea Babeș-Bolyai, Facultatea de Știinșa li Ingineria Mediului Cluj-Napoca
90 Muntean Octavian GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL Aiud
91 MUNTEANU, Teodora Cornelia Flavus Investitii Brasov
92 NEAMTIU IULIA ADINA CENTRUL DE MEDIU SI SANATATE CLUJ-NAPOCA
93 Negruț Maria Alexandra Geographica Transilvania SRL Alba Iulia
94 NICIU Emilia Maria Bucuresti
95 Octavian MUNTEAN GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL Șard, jud. Alba
96 OROS Vasile Universitatea de Nord din Baia Mare Baia Mare
97 Ozunu Mariia OCON ECORISC Turda
98 Pașcu Marius SC Evalproteh SRL Baia Mare
99 PANAITE SORIN VASILE CHEMISOFT SRL MARTINESTI, jud. Satu Mare
100 PANTEA EMILIA VALENTINA UNIVERSITATEA DIN ORADEA, FACULTATEA DE PROTECTIA MEDIULUI ORADEA
101 Para Zoltán-Róbert Asociația Vinca Minor Sat Zălan, comuna Bodoc
102 Paul Istrate-Vlad BIOTECHNOLOGY CONSULTING Cluj-Napoca
103 Petrescu Mihai-Ciprian Sibiu
104 Petru Moiş-Stoica Asociația Maramărul Sighetu Marmației
105 PODARIU MIHAELA UNIVERSITATEA DE NORD BAIA MARE BAIA MARE
106 Pop Ioan Cristian Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
107 Pop Ioan-Mihai Sf. Gheorghe, Covasna
108 POPESCU Mariana Primaria Municipiului Baia Mare Baia Mare
109 Popita Gabriela Emilia UBB, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
110 POPOVICI DOINA S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
111 RADULESCU IONUT PRIMARIA MUNICIPIULUI BRASOV SACELE, BRASOV
112 REFEC IOAN S.C. MINEXFOR S.A. DEVA BRAD
113 RUSU TIBERIU Universitatea Tehnica din Cluj-N Cluj-Napoca
114 Samsudean Cristian S.C. Geo Search S.R.L. Cluj Napoca
115 Sas Razvan IMSAT SA Deva
116 Schlachter Brigitta S.C. APASERV SATU MARE S.A. Satu Mare
117 Senila Marin INCDO-INOE 2000, Filiala Institutul de Cercetari pentru Instrumentatie Analitica Cluj-Napoca Cluj-Napoca
118 Sirbe Gheorghe Stanica PFA Sirbe Gheorghe Stanica PFA SATU MARE
119 SIRBE OLIMPIU LAURENTIU AGRO BIODIVERSITY CONSULTING SRL-D SATU MARE
120 SIRBE OLIMPIU LAURENTIU SC AGRO BIODIVERSITY CONSULTING SRL-D SATU MARE
121 Smical Irina Universitatea Tehnic din Cluj-Napoca, Centrul Universitar Nord din Baia Mare Baia Mare
122 Stanca Ligia Agentia pentru Protectia Mediului Cluj Cluj Napoca
123 Stecz Stefania Claudia Universitatea de Nord Baia Mare Cavnic
124 STEFANESCU Emilia Doina SNGN ROMGAZ S.A. Sucursala Trgu Mure Trgu Mure
125 Stefanescu Danut Marin Agentia pentru Protectia Mediului Mures Tirgu Mures
126 Suciu Laura-Andreea S.C. ONCOS PROD S.R.L. Campia Turzii
127 Szabo Melinda Targu Mures
128 SZILAGYI CORINA ANCA SZILAGYI CORINA ANCA II SATU MARE
129 Szilveszter Szabolcs Universitatea Sapientia Miercurea Ciuc, Departamentul de Bioinginerie Targu Secuiesc
130 Tanaselia Claudiu INCDO INOE 2000 ICIA Floresti
131 Tuduce Emilia SC Ital Stei SRL Stei
132 TUFA DANIELA CONSUELA SC TOTAL TOPO PROIECT SRL SIBIU
133 Tufa Nicolae Razvan FARMVISION CON SRL SIBIU
134 Tulbure, Ildiko Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia
135 UNGUREANU DUMITRU SC ASRO SERV SRL Sibiu
136 VACARU ILEANA Directia de Sanatate Publica Alba Alba Iulia
137 Vas Iudita Irina SOLMED SRL Cluj-Napoca
138 Vas Iudita Irina DEPOLMED SRL Cluj-Napoca
139 VASCAN SIMONA CRISTINA Sistemul de Gospodarire a Apelor Maramures Baia Mare
140 Vicaș Gabriela Maria Acormed Oradea
141 Vlad Mircea Florentin SC VFM Service srl Sacele


Plan Activitate