Asociatia Romana de Mediu
member of


Catalog electronic al expertilor si companiilor de mediu

Romania - 10 ani in mediul european


Filiala Transilvania - Membri

1 Avram Horea Rosia Montana Gold Corporation Deva
2 Baciu Calin Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
3 BACIU DORINA Universitatea de nord Baia Mare Baia Mare
4 BELES Daniela Loredana Holcim Europa de Est Oradea
5 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
6 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
7 BOCA GABRIELA Târgu Mureș
8 Bocan Camelia PFA Gherla
9 Borbei Florin Valentin S.C. Geosearch S.R.L. Baia Mare
10 BUTA-LAGER Aurora Elvira KVB Economic Filiala Cluj Napoca SRL Cluj Napoca
11 Calapod Adriana Melania Agenția pentru Protecția Mediului Bihor Oradea
12 Calapod Flavius Marian SC Probeton SRL Oradea
13 Cecilia ROMAN INCDO-INOE 2000, Filiala ICIA Cluj-Napoca Cluj-Napoca
14 Corches Mihai Teopent Sistemul de Gospodarire a Apelor Alba Alba Iulia
15 CORNELIA COCIUBA ISO - EUROCONSULTING ALESD, BIHOR
16 CORPADE Ana-Maria Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
17 CORPADE Ciprian Petru Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
18 CORPODEAN Cristina KVB ECONOMIC FILIALA CLUJ Cluj-Napoca
19 COSARA GHEORGHE VIOREL S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
20 COTET CRISTIN IOAN SC Domaso Construct S.R.L. Baia Mare
21 Cristina Rus Green Partners SRL Cluj-Napoca
22 Daniela Serban Serban si Asociatii SRL Cluj-Napoca
23 Dobre Nicoleta Alina S.C. Geosearch S.R.L. Schitu Golesti
24 Dragomir Mioara ARPM Sibiu Sibiu
25 DRULE LIANA MIRELA Baia Mare
26 DUMITRU FLORIAN CEPRONEF SA Baia Mare
27 DUNCA EMILIA Universitatea din Petrosani Petrosani, jud. Hunedoara
28 Eugen Gurzau Centrul de Medu si Sanatate si Facultatea de Stiinta Mediului, Univ. Babes Bolyai Cluj Cluj-Napoca
29 FLORIAN DUMITRU CEPRONEF SA BAIA MARE
30 FULOP ALEXANDRINA Universitatea de Nord Baia Mare Baia Mare
31 Gabriela Suciu MINESA-INSTITUTUL DE CERCETĂRI ȘI PROIECTĂRI MINIERE SA CLUJ NAPOCA Cluj-Napoca
32 Grec Aurica Agentia pentru Protectia Mediului Salaj Zalau
33 Gurzau Anca Elena Centrul de Mediu si Sanatate Cluj-Napoca
34 Hodor Calin SC Wildlife Management Consulting SRL Hunedoara
35 ILEA PETRU Universitatea Babes Bolyai Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica Cluj-Napoca
36 Lazar Maria Universitatea din Petrosani Petrila
37 MAGHEAR Isaia PFA Cluj-Napoca
38 Mahalean Elena SC Sortilemn SA Gherla
39 Markos Olga Universitatea din Petrosani Petrosani
40 Miclausu Camelia P.F.A. - evaluator independent Sibiu
41 MIHAIESCU CECILIA TANIA USAMV CLUJ CLUJ-NAPOCA
42 Mircea Chintoanu INCDO-INOE2000, Filiala Institutul de Cercetari pentru Instrumentatie Analitica Cluj-Napoca
43 Mircia Bizo Romaltyn Mining Baia Mare
44 Mitrea Mihai Eco Engineering Group Cluj-Napoca
45 Muntean Octavian GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL Aiud
46 MUNTEANU, Teodora Cornelia Flavus Investitii Brasov
47 NEAMTIU IULIA ADINA CENTRUL DE MEDIU SI SANATATE CLUJ-NAPOCA
48 NICIU Emilia Maria Bucuresti
49 OROS Vasile Universitatea de Nord din Baia Mare Baia Mare
50 Ozunu Mariia OCON ECORISC Turda
51 PODARIU MIHAELA UNIVERSITATEA DE NORD BAIA MARE BAIA MARE
52 Pop Ioan Cristian Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
53 POPESCU Mariana Primaria Municipiului Baia Mare Baia Mare
54 Popita Gabriela Emilia UBB, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
55 POPOVICI DOINA S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
56 RUSU TIBERIU Universitatea Tehnica din Cluj-N Cluj-Napoca
57 Samsudean Cristian S.C. Geo Search S.R.L. Cluj Napoca
58 Schlachter Brigitta S.C. APASERV SATU MARE S.A. Satu Mare
59 Sirbe Gheorghe Stanica PFA Sirbe Gheorghe Stanica PFA SATU MARE
60 Smical Irina Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, Centrul Universitar Nord din Baia Mare Baia Mare
61 Stanca Ligia Agentia pentru Protectia Mediului Cluj Cluj Napoca
62 Stecz Stefania Claudia Universitatea de Nord Baia Mare Cavnic
63 STEFANESCU Emilia Doina SNGN ROMGAZ S.A. Sucursala Tîrgu Mureș Tîrgu Mureș
64 Stefanescu Danut Marin Agentia pentru Protectia Mediului Mures Tirgu Mures
65 Suciu Laura-Andreea S.C. ONCOS PROD S.R.L. Campia Turzii
66 Szabo Melinda Targu Mures
67 SZILAGYI CORINA ANCA SZILAGYI CORINA ANCA II SATU MARE
68 Szilveszter Szabolcs Universitatea Sapientia Miercurea Ciuc, Departamentul de Bioinginerie Targu Secuiesc
69 Tanaselia Claudiu INCDO INOE 2000 ICIA Floresti
70 Tulbure, Ildiko Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia
71 UNGUREANU DUMITRU SC ASRO SERV SRL Sibiu
72 VACARU ILEANA Directia de Sanatate Publica Alba Alba Iulia
73 Vas Iudita Irina SOLMED SRL Cluj-Napoca
74 Vas Iudita Irina DEPOLMED SRL Cluj-Napoca
75 VASCAN SIMONA CRISTINA Sistemul de Gospodarire a Apelor Maramures Baia Mare
76 Vlad Mircea Florentin SC VFM Service srl Sacele