Asociatia Romana de Mediu
member of


Catalog electronic al expertilor si companiilor de mediu

Romania - 10 ani in mediul european


Filiala Transilvania - Membri

1 Avram Horea Rosia Montana Gold Corporation Deva
2 Baciu Calin Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
3 BACIU DORINA Universitatea de nord Baia Mare Baia Mare
4 BELES Daniela Loredana Holcim Europa de Est Oradea
5 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
6 BEU MIHAELA TEODORA MABECO SRL CLUJ-NAPOCA
7 BOCA GABRIELA Târgu Mureș
8 Bocan Camelia PFA Gherla
9 Borbei Florin Valentin S.C. Geosearch S.R.L. Baia Mare
10 BUTA-LAGER Aurora Elvira KVB Economic Filiala Cluj Napoca SRL Cluj Napoca
11 Calapod Adriana Melania Agenția pentru Protecția Mediului Bihor Oradea
12 Calapod Flavius Marian SC Probeton SRL Oradea
13 Camelia MADEAR ECO-ROCCA Engineering Petrila
14 Cecilia ROMAN INCDO-INOE 2000, Filiala ICIA Cluj-Napoca Cluj-Napoca
15 Ciolea Daniela Ionela Universitatea din Petrosani Petrosani
16 Corches Mihai Teopent Sistemul de Gospodarire a Apelor Alba Alba Iulia
17 CORNELIA COCIUBA ISO - EUROCONSULTING ALESD, BIHOR
18 CORPADE Ana-Maria Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
19 CORPADE Ciprian Petru Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Geografie Cluj-Napoca
20 CORPODEAN Cristina KVB ECONOMIC FILIALA CLUJ Cluj-Napoca
21 COSARA GHEORGHE VIOREL S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
22 COTET CRISTIN IOAN SC Domaso Construct S.R.L. Baia Mare
23 Cristina Rus Green Partners SRL Cluj-Napoca
24 Daniela Serban Serban si Asociatii SRL Cluj-Napoca
25 Dobre Nicoleta Alina S.C. Geosearch S.R.L. Schitu Golesti
26 Dragomir Mioara ARPM Sibiu Sibiu
27 DRULE LIANA MIRELA Baia Mare
28 DUMITRU FLORIAN CEPRONEF SA Baia Mare
29 DUNCA EMILIA Universitatea din Petrosani Petrosani, jud. Hunedoara
30 Eugen Gurzau Centrul de Medu si Sanatate si Facultatea de Stiinta Mediului, Univ. Babes Bolyai Cluj Cluj-Napoca
31 Fazacas George Ionut Razvan Garda Nationala de Mediu Zalau
32 FLORIAN DUMITRU CEPRONEF SA BAIA MARE
33 FULOP ALEXANDRINA Universitatea de Nord Baia Mare Baia Mare
34 Gabriela Suciu MINESA-INSTITUTUL DE CERCETĂRI ȘI PROIECTĂRI MINIERE SA CLUJ NAPOCA Cluj-Napoca
35 Grec Aurica Agentia pentru Protectia Mediului Salaj Zalau
36 Gurzau Anca Elena Centrul de Mediu si Sanatate Cluj-Napoca
37 Hodor Calin SC Wildlife Management Consulting SRL Hunedoara
38 ILEA PETRU Universitatea Babes Bolyai Facultatea de Chimie si Inginerie Chimica Cluj-Napoca
39 Lazar Maria Universitatea din Petrosani Petrila
40 MAGHEAR Isaia PFA Cluj-Napoca
41 Mahalean Elena SC Sortilemn SA Gherla
42 Markos Olga Universitatea din Petrosani Petrosani
43 Miclausu Camelia P.F.A. - evaluator independent Sibiu
44 MIHAIESCU CECILIA TANIA USAMV CLUJ CLUJ-NAPOCA
45 Mircea Chintoanu INCDO-INOE2000, Filiala Institutul de Cercetari pentru Instrumentatie Analitica Cluj-Napoca
46 Mircia Bizo Romaltyn Mining Baia Mare
47 Mitrea Mihai Eco Engineering Group Cluj-Napoca
48 Muntean Octavian GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL Aiud
49 MUNTEANU, Teodora Cornelia Flavus Investitii Brasov
50 NEAMTIU IULIA ADINA CENTRUL DE MEDIU SI SANATATE CLUJ-NAPOCA
51 NICIU Emilia Maria Bucuresti
52 OROS Vasile Universitatea de Nord din Baia Mare Baia Mare
53 Ozunu Mariia OCON ECORISC Turda
54 PODARIU MIHAELA UNIVERSITATEA DE NORD BAIA MARE BAIA MARE
55 Pop Ioan Cristian Universitatea Babes-Bolyai, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
56 POPESCU Mariana Primaria Municipiului Baia Mare Baia Mare
57 Popita Gabriela Emilia UBB, Facultatea de Stiinta Mediului Cluj-Napoca
58 POPOVICI DOINA S.C. OCON ECORISC S.R.L. Turda
59 RUSU TIBERIU Universitatea Tehnica din Cluj-N Cluj-Napoca
60 Samsudean Cristian S.C. Geo Search S.R.L. Cluj Napoca
61 Schlachter Brigitta S.C. APASERV SATU MARE S.A. Satu Mare
62 Sirbe Gheorghe Stanica PFA Sirbe Gheorghe Stanica PFA SATU MARE
63 Smical Irina Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, Centrul Universitar Nord din Baia Mare Baia Mare
64 Stanca Ligia Agentia pentru Protectia Mediului Cluj Cluj Napoca
65 Stecz Stefania Claudia Universitatea de Nord Baia Mare Cavnic
66 STEFANESCU Emilia Doina SNGN ROMGAZ S.A. Sucursala Tîrgu Mureș Tîrgu Mureș
67 Stefanescu Danut Marin Agentia pentru Protectia Mediului Mures Tirgu Mures
68 Suciu Laura-Andreea S.C. ONCOS PROD S.R.L. Campia Turzii
69 Szabo Melinda Targu Mures
70 SZILAGYI CORINA ANCA SZILAGYI CORINA ANCA II SATU MARE
71 Szilveszter Szabolcs Universitatea Sapientia Miercurea Ciuc, Departamentul de Bioinginerie Targu Secuiesc
72 Tanaselia Claudiu INCDO INOE 2000 ICIA Floresti
73 Tulbure, Ildiko Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia
74 UNGUREANU DUMITRU SC ASRO SERV SRL Sibiu
75 VACARU ILEANA Directia de Sanatate Publica Alba Alba Iulia
76 Vas Iudita Irina SOLMED SRL Cluj-Napoca
77 Vas Iudita Irina DEPOLMED SRL Cluj-Napoca
78 VASCAN SIMONA CRISTINA Sistemul de Gospodarire a Apelor Maramures Baia Mare
79 Vlad Mircea Florentin SC VFM Service srl Sacele